Forum OstraJazda:
OstraJazda

Ogólne - OstraJazda z PowerKart

ETOJ - Wto 06 Sie, 2013
Temat postu: OstraJazda z PowerKart
Małopolskie Centrum Sportów Motorowych

www.powerkart.plprzydatne linki:
www.facebook.com/PowerkartMCSM <-- Like iT!
www.facebook.com/powerkart.mcsm.3 <-- dodaj do Znajomych

jak trafić: http://goo.gl/maps/4GHqi

miejscówka wygląda tak: www.ostrajazda.com/forum/...p?p=26261#26261

Polecamy, Zapraszamy!!

ETOJ - Sob 10 Sie, 2013

Są i mocniejsze maszyny

Ze środowiskiem gokartowym, jak się okazuje, mają też sporo wspólnego krakowscy motocykliści. A dokładniej: motocykliści uprawiający tzw. motorowy stunt zrzeszeni w zespole "Ostra Jazda".

Kim są? To grupa pasjonatów, którzy nieco inaczej patrzą na motocykle. Ich maszyny są specjalnie przerobione do popisów kaskaderskich i ekstremalnej jazdy. Przerobione są tak bardzo, że nie można nimi nawet wyjechać na ulice. - W zasadzie z seryjnego motoru pozostają tylko koła - śmieje się Kuba Dudziński z "Ostrej Jazdy". A jako że członkowie grupy nie mają gdzie ćwiczyć, korzystają z uprzejmości Powerkart i ich parkingu.

- To nasza jedyna forma spędzania wolnego czasu - mówią motocykliści-kaskaderzy. - Treningi to podstawa, a my nie mamy, gdzie tego legalnie robić. Ludzie patrzą na nas stereotypowo i z niechęcią. Zupełnie niepotrzebnie. Poziom stuntu jest w Polsce naprawdę wysoki, Polak jest nawet mistrzem świata. Powinniśmy się z tego tylko cieszyć - mówi Kuba. Przyznaje, że jest to sport niebezpieczny, ale nie zna nikogo, kto poważnie by przez to ucierpiał.


cały tekst, czytaj tutaj:
http://krakow.gazeta.pl/k...de__WIDEO_.html


ETOJ - Sro 14 Sie, 2013

OstreFoty z Powerem z ustawek..

http://ostrajazda.com/for...p?p=26262#26262

ETOJ - Pią 16 Sie, 2013

OstreFilmy z Powerem z ustawek:

http://ostrajazda.com/for...p?p=26272#26272

ETOJ - Sro 18 Wrz, 2013

Karty Wjazdowe na PowerKart!!"Karty wjazdowe na teren POWERKART będą obowiązywały na zakończenie sezonu 2013 Koszt karty 15 zł. Co to zainwestowania zebranych pieniędzy opisne jest wszystko na grupie BRZ TEAM. Zgłoszenia o kartę proszę wysyłać na adres @ kysian1990@interia.pl

Karta będzie obowiązywała na grubsze eventy organizowane w weekendy oraz TŁUSTE czwartki

Dlaczego 2 rodzaje kart Karty CZERWONE SĄ DLA ORGANIZATORÓW IMPREZY I BĘDĄ MIELI JE NA SZYI więc jakiekolwiek pytania proszę odszukiwać ludzi z tymi właśnie kartami karty CZARNE sa dla reszty uczestników zabaw."


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group