FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Regulamin  Rejestracja

Poprzedni temat «» Następny temat
Zrzuta dla biednych dzieci na Złombol dla zioma PG :)
Autor Wiadomość
pigmool 
msie

Motocykl: CBR 954
Wysłany: Sob 25 Cze, 2011   Zrzuta dla biednych dzieci na Złombol dla zioma PG :)

Drodzy parafianie.... coś tu pyta ostatnio ale może ktoś to przeczyta:)

Sprawa wygląda następująco, jak może niektórzy wiedzą, wybieram sie tym:

By pigmool at 2011-06-02

tam:
http://maps.google.pl/map...8XEg&mra=ls&z=5

Jak ktoś pierdoli i nie chce mu sie sprawdzać to wybieram sie kaszlem do Szkocji na ZŁOMBOL:)
Zabawa polega na tym, że jedzie sie zdezelowanymi reliktami PRLu w trase 2500km na żywioł, w 4 dni:) Cała akcja jest charytatywna i służy zbieraniu datków na fundację wspierającą domy dziecka a warunkiem uczestnictwa jest uzbieranie jak największej kwoty datków od sponsorów w zamian za reklamę na samochodzie, którym się jedzie. Tak więc, jak uda się skrzyknąć paru chętny spośród Was i uzbierać jakąś kaskę to pierdolne na kaszlu jakąś suczą naklejkę z logiem ETOJ tak na klimat, a przy okazji wspomożecie troche biedne dzieci. Jak ktoś ma firmę i chce reklamę (albo po prostu dorzucić parę groszy) to też wpłacać.
każdy może wpłacić byle ile 1, 2, 5, 50zł, nikomu nie ubędzie a zawsze będe miał podstawę żeby naklejkę pierdolnąć:)

Kasę trza wpłacac bezpośrednio na konto fundacji (nr poniżej), ja jade za swoją kase i pokrywam wszystkie koszty wycieczki - żeby nie było że sępie na Was jak niektórzy wcześniej np. na aparat :p

Kasę trza wpłacać na konto:

Fundacja Nasz Śląsk im. gen. Józefa Ziętka z siedzibą w Chorzowie przy ul. Łani 1
Prezes Zarządu: Roman Łuczak
KRS 0000198194, NIP 954-246-81-70

Konto 72 1050 1214 1000 0023 2153 3859
W tytula: Złombol 11 - Busz - Ostra Jazda (Busz to nazwa mojej załogi) :)

Potem wysyłacie mi potwierdzenie przelewu, żeby było potwierdzone dlaczego mam taką a nie inna naklejkę.

Chętni najlepiej niech sie kontaktują ze mną wcześniej: gg 680323, 793 456 038

Mobilizować się, bez srania po krzokach!!!!

Aha na www.zlombol.pl są wszystkie informacje

Winiu 

Wysłany: Sob 25 Cze, 2011   

Zajebista akcja :) bez kitu totalny hardcore, sam bym się chętnie na taka wyprawę wybrał :)

no ale ;)

a tak przy okazji: Dyspozycja przelewu została przyjęta.
może nie miliard kolumbijskich pesos ale coś, na naklejkę ostrej może nie starczy ale chociaż na napis OstraJazda palcem na brudnej szybie ;)

ps. jak byś potrzebował jakieś naklejki zrobić to mogę to za friko zorganizować - wycinanie na ploterze :)

pigmool 
msie

Motocykl: CBR 954
Wysłany: Sro 29 Cze, 2011   

Dzięki Winiu i Mari za wpłatę a reszta co... tylko dwóch szlachetnych sie dorzuci na zacną naklejkę ekipy? :-|

Fishbone 

Motocykl: HONDA CBR 929/ YAMAHA R6 psina :D
Wysłany: Czw 30 Cze, 2011   

Winiu przelał byś tam za mnie coś żeby na jedną literke chociaż było :D ja Ci w Bydzi oddam ...

SiDo 

Wysłany: Pią 01 Lip, 2011   

Winiu to mi byś też coś przelał :mrgreen: Nie musi być na jedną literke, jak przelejesz na pół litra to też bedzie :-P

Odpowiedz do tematu