FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Regulamin  Rejestracja

Poprzedni temat «» Następny temat
Tłusty Czwartek 3 - MCSM powerkart
Autor Wiadomość
ETOJ 

Wysłany: Sro 18 Wrz, 2013   Tłusty Czwartek 3 - MCSM powerkart

podbijamy oficjalnie.. wbijaj na Ostro!!
czwartek, 19.09.2013 po 20tej

"Jeżeli pamiętacie Tłusty Czwartek 1,2 przygotujcie się na ostatni Tłusty Czwartek tego sezonu! Liczymy na jeszcze większą frekwencję!
Harmonogram:
20:00 – 21:00 – zapisy na „czasówki”
21:10 – 22:20 – przejazdy (w zależności od ilości zgłoszonych samochodów)
22:30 – 23:00 – luźne upalanko
23:10 - … „Ćwiara”
Oczywiście w międzyczasie pokazy zagwarantuje nam Ostra Jazda A catering ogarnie Salt & Pepper Food Truck. Jeżeli ktoś ma ochotę, może zapisać się na czasówki wcześniej. W takiej sytuacji piszcie maila do brzteamkrk@gmail.com albo na PW do BRZ Krk Team z numerem rejestracyjnym samochodu, marką, modelem i silnikiem. Prosimy również ponownie o zachowanie porządku na naszej miejscówce, szanujmy ją, bo jest miejscem które jest dla nas, więc nie syfcie pod siebie. Kosze na śmieci będą rozstawione. Pety utylizujcie w butelkach, albo w ustawionych popielniczkach. Zadbajmy o to miejsce, żeby służyło nam jak najdłużej! Weźcie ze sobą dowody osobiste i podpisujcie się na petycji w biurze PowerKart odnośnie wybudowania Toru Wyścigowego w Krakowie. Do zobaczenia!

wydarzenie: www.facebook.com/events/557037921029075
więcej: www.facebook.com/BRZTeam

jak trafić: http://ostrajazda.com/for...p?p=26261#26261

ETOJ 

Wysłany: Sro 18 Wrz, 2013   

"OZNAJMIAM IŻ W TEN CZWARTEK KARTY WJAZDOWE NA TEREN POWERKART ORAZ KARNETY NIE BĘDĄ OBOWIĄZYWAŁY. NATOMIAST DNIA 28.09 JUŻ TAK WIĘC CHĘTNYCH ZAPRASZAM DO ZAPISU !!!"

ETOJ 

Wysłany: Pią 20 Wrz, 2013   

" Tłusty Czwartek 3 "w Pełni"

Dlaczego w "Pełni" ? Ne wiem czy zwróciliście uwagę że nasz wczorajszy parking nie tylko oświetliły lampy zawieszone na budynku Powerkart MCSM ale i pełnia nam w tym pomogła bo niestety oświtlenie wczoraj nawaliło.
Co do wczorajszego Czwartku? Przede wszystkim podziękowania dla ekipy alternative group za oprawę dźwiękową , ekipie powerkart jak zwykle za udostępnienie terenu , OstraJazda ExtremeTeam za pokaz gibanka po czasówce no i oczywiście licznej publiczności z tygodnia na tydzień jest nas coraz więcej !! Nie wiem czy wiecie ale My, czyli ekipa BRZ Krk Team robimy to dla was , żebyście mogli sobie "legalnie" upalać organizujemy wam sprawnościówki , kreske. Wiadomo kreska to nie jest 1/4 bo nie ma na to miejsca ale próbujemy wam zapewnić jak najwięcej rozrywki. My oczywiście tez mamy dużo satysfakcji z tego jak widzimy ludzi wyjeżdżających z parkingu z przysłowiowym bananem na twarzy i komentarze typu "Było zajebiście". Wszystko zmierza w dobrym kierunku aby w Krakowie powstał Tor wyścigowy i tam będziemy mieli już wymiarową kreske i lepszy tor do czasówek Co do wczorajszego zachowania ludzi na "Tłuściochu". Pamiętajcie przede wszystkim o bezpieczeństwie bo wychodzenie na środek "kreski" nie jest dobrym pomysłem ale to jest jeszcze malutki pryszcz, ŚMIECI - nie wiem czy wiecie ale zostawiacie po sobie co prawda z czwartku na czwartek mniej ale Butelki w oponach , paczki po chipsach,paczki po papierosach nie umiecie wyrzucić śmieci do kosza ? ja wiem że KONIA nie nauczy sie jeść rękami ale jak bedziecie robić syf to spalicie nam i sobie również, miejscówke i bedziecie sobie jeździć po bora czy zakopiance.
To tak na podsumowanie wczorajszego "Tłustego Czwartku 3" "

ETOJ wspiera www.facebook.com/BRZTeam

ETOJ 

Wysłany: Pią 20 Wrz, 2013   

WYNIKI CZASÓWKI
"Poniżej lista wszystkich uczestników czasówki Pierwszej trójcy serdecznie gratulujemy! Cytując kolegę Mateusza z drugiego miejsca "Nie rożdżczka a czarodziej" Ćwiczcie dalej! na zakończeniu sezonu zmierzycie się z najlepszymi kierowcami ze śląska i nie tylko. Równocześnie zaczynamy zapisy na czasówki 28/09/13 Tłustego Zakończenia Sezonu Letniego. Zgłoszenia (Imię, nazwisko, nr rejestracyjny, marka, model, silnik) wysyłajcie na brzteamkrk@gmail.com Zapisy kończą się 27/09/2013r o 22:00. Nie będzie możliwości dopisania się do listy na miejscu. O kolejnych newsach będziemy informować na bieżąco. Jeszcze raz gratulujemy i dziękujemy!"

więcej na: www.facebook.com/BRZTeam

Odpowiedz do tematu